Něco málo o Krazzer s.r.o.

Společnost Krazzer s r.o. byla založena v srpnu roku 2009. Náš management má dlouholeté zkušenosti v oblasti odpadového hospodářství. Poskytujeme komplexní služby v oblasti ekologie, nakládání s odpady, čištění jímek a čištění kanalizace.

Důkazem dlouhodobě vysoké kvality poskytovaných služeb a lidsky správného firemního přístupu při řešení problémů a potřeb zákazníků jsou nulové reklamace, opakující se poptávka po nabízených službách od našich stálých zákazníků včetně vzrůstajícího zájmu nových zákazníků o nabízené produkty.

Základem dobré péče o potřeby klientů je kolektiv kvalifikovaných odborníků. Díky letitým zkušenostem z celé řady projektů a stabilizovanému týmu zaměstnanců nabízíme komplexní služby, odbornost a profesionální přístup. Vysoké nároky klademe zejména na profesní způsobilost všech našich zaměstnanců a individuální přístup ke každému zákazníkovi. To vše samozřejmě za odpovídající cenu.

Jako náš zákazník máte jistotu maximální odborné péče od prvního kontaktu až k úplné realizaci poptávaného díla a záruku, že za své peníze získáte opravdu kvalitní službu a produkt.